Česká PowerPlay Manager komunita

  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Vybuduj nejlepší fotbalový tým na světě!

Fotbal - Online hry - Vychutnej si pocit vítězství!

Myslíš si, že znáš dokonale nejpopulárnější kolektivní sport na světě - fotbal? Máš jedinečnou šanci se ukázat před tisíci fanoušky tohoto sportu! Vychovej si nové fotbalové hvězdy podle skutečných vzorů, vybuduj největší stadion, skvělé zázemí, kupuj a prodávej hráče, najímej zaměstnance, vyhraj vše, co se dá a propracuj se až do evropských pohárů! Vše je v tvé moci!

Chci si vytvořit fotbalový tým

Získej slávu se svým hokejovým týmem!

Hokej - Online hry - Vychutnej si pocit vítězství!

Podaří se Ti vybudovat silný hokejový tým, s kterým si dokážeš získat slávu tisíce fanoušků tohoto sportu? Pakliže znáš hokej je to základní předpoklad k úspěchu. Vychovej si nové hokejové hvězdy podle skutečných vzorů, vybuduj největší stadion, skvělé zázemí, kupuj a prodávej hráče, najímej zaměstnance, vyhraj vše, co se dá a propracuj se až do mezinárodních pohárů! Vše je v tvé moci!

Chci si vytvořit hokejový tým

Získej slávu se svým jezdcem ve formulích!

MyRacingCereer

Konečně výrazný výsledek

Vydal gord007 18. 12. 2011 , 1045 přečtení

Dnešní článek o reprezentaci bude malinko jiný. Jak jistě všichni dobře vítě, tak hlavním koučem reprezentace je manažer Moderátor Shaav a moje maličkost dělá asistenta, ovšem tento zápas měl možnost ovlivnit i další manažer a tím byl Majitel balíku PRO Česká republika Temlis , který dostal v pátek možnost aby nakoukl pod reprezentační pokličku a s hlavním trenérem určovali taktiku zápasu. Právě proto jsem požádal o zhodnocení manažera Majitel balíku PRO Česká republika Temlis (e).

Celý článek


Opět prohra se Slováky

Vydal gord007 14. 12. 2011 , 1231 přečtení

Utkání které se odehráválo na Slovenské půdě a je vždy tahákem pro komunitu PPM se odehrál v sobotu 10.12 2011. Jen  velmi stručně lze napsat k utkání to že soupeř nastoupil s taktikou aktivního napádání a důležitostí VN a šéftrenér reprezentace Moderátor Shaav naordinoval hráčům defenzivní taktiku a důležitost VV po dvě třetiny utkání a ani toto nevedlo ke kýženému úspěchu a výhře nad naším sousedem a a největším rivalem

Celý článek


Zápas s Estonskem

Vydal gord007 04. 12. 2011 , 1127 přečtení

Po nepodařeném utkání v Estonsku nás čekala domácí odveta a hráči byli odhodláni tento výsledek odčinit dobrým výsledkem a dobrou hrou a to se jim i podařilo. Pojďme už k samotnému zápasu, který jsme opět odehráli v Kuriho aréně a přihlíželo 12 500 diváků, kteří viděli dobrý výkon domácího celku. Velmi vyrovnaný zápas, co se do počtu střel na bránu týká, ovšem tentokráte jsme byli my ti, kteří byli produktivnější.

Celý článek


Zápas v Estonsku

Vydal gord007 28. 11. 2011 , 1026 přečtení

V sobotu 26.11 jsme odehráli další zápas v Estonsku a tak pojďme se podívat na něj trošku podrobněji. Oba týmy nastoupily s ofenzivní taktikou a domácí tým v této statistice zvítězil 38:28 a bohužel je nutno podotknout že byl i produktivnější. 

Celý článek


Resetování tipovačky

Vydal gord007 11. 10. 2011

Dnes proběhlo resetování aktuálního období v tipovačce. Všechny podané tikety byly smazány a kredity byly vráceny do stavu 5000.

Důvodem byly nereálné kurzy na hokejové zápasy, kterých někteří tipéři využívaly. 


Panel uživatele
Krátké zprávy z PPM

{name}{name}

  • {text} {created_at}
  • {text} {created_at}

Reklama

Partneři Webu

PowerPlay Manager - Sport - Online Hry MyRacingCareer - online formule

Anketa

Dalším sportem na PPM bude házená. Těšíte se?
Celkem hlasovalo: 351