Česká PowerPlay Manager komunita

  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Šprýmař.cz - web plný zábavy a srandy

Vybuduj nejlepší fotbalový tým na světě!

Fotbal - Online hry - Vychutnej si pocit vítězství!

Myslíš si, že znáš dokonale nejpopulárnější kolektivní sport na světě - fotbal? Máš jedinečnou šanci se ukázat před tisíci fanoušky tohoto sportu! Vychovej si nové fotbalové hvězdy podle skutečných vzorů, vybuduj největší stadion, skvělé zázemí, kupuj a prodávej hráče, najímej zaměstnance, vyhraj vše, co se dá a propracuj se až do evropských pohárů! Vše je v tvé moci!

Chci si vytvořit fotbalový tým

Získej slávu se svým hokejovým týmem!

Hokej - Online hry - Vychutnej si pocit vítězství!

Podaří se Ti vybudovat silný hokejový tým, s kterým si dokážeš získat slávu tisíce fanoušků tohoto sportu? Pakliže znáš hokej je to základní předpoklad k úspěchu. Vychovej si nové hokejové hvězdy podle skutečných vzorů, vybuduj největší stadion, skvělé zázemí, kupuj a prodávej hráče, najímej zaměstnance, vyhraj vše, co se dá a propracuj se až do mezinárodních pohárů! Vše je v tvé moci!

Chci si vytvořit hokejový tým

Získej slávu se svým jezdcem ve formulích!

MyRacingCereer

Vyberte reprezentační masku ČR!

Vydal gord007 11. 09. 2011 , 1067 přečtení

Příjem návrhů pro reprezentační masky je u konce. Nyní je na Vás manažerech, abyste vybrali reprezentační brankářskou masku pro Českou republiku.

K sadám nejsou úmyslně přiřazeni autoři, aby tato informace neovlivnila hlasování z důvodu sympatií k určitému manažerovi. Tímto prosím i samotné autory, aby neprozrazrovali, které výtvory jim patří. Každopádně děkujeme všem, kteří své návrhy zaslali.

Celý článek


Vytvoř masku pro repre ČR!

Vydal gord007 30. 08. 2011

Vedení reprezentace ČR vyhlásilo veřejnou soutěž na grafický návrh brankářských masek.

Příjem návrhů masek probíhá až do 10. 9. Maska musí být vyhotovena pro oba typy, tj. standardní a retro. Návrhy posílejte na mail josef.hab@gmail.com, případně odkazy do pošty manažera gord007. 

Komunita poté bude moci vybrat nejlepší masku v anketě, která bude probíhat od 10. 9. do 17. 9.

Autor vítězné masky bude odměněn 50 kredity.


Podpořte PPM v anketě Křišťálová Lupa 2011

Vydal gord007 27. 07. 2011

I tento rok probíhá anketa Křišťálová Lupa 2011 – Cena českého Internetu. Nominujte PowerPlay Manager jako nejlepší online hru českého internetu.

Nominace zabere pár desítek sekund. Na adrese kristalova.lupa.cz/nominace/ stačí zadat do políčka "Online hry" adresu www.powerplaymanager.com, vyplnit kontaktní údaje a odeslat. Pochopitelně můžete vyplnit své kandidáty do ostatních kategorií.

Za podporu PPM děkujeme


Exkluzivně k Brnu aneb komplexní informace ze srazu

Vydal gord007 03. 07. 2011 , 1382 přečtení

Minulý týden v Brně se konal mimořádně úspěšný sraz, na kterém byl odhalen i nový sport, který se objeví jako třetí na PPM. Kromě ohlášení sportu byl výjimečný účastí mnoha manažerů, a tak vám přinášíme komplexní informace ze srazu a to nejen z jeho průběhu, ale taky nejzásadnější informace z tiskovky. A chybět nebudou ani vaše ohlasy na tento sraz a nejen to...

Celý článek


Mistrovství světa v hokeji

Vydal gord007 06. 06. 2011

Mistrovství svět v ledním hokeji na PPM v 7. sezóně, které pořádá Česká republika, je v plném proudu. Aktuální informace, zajímavé soutěže a mnoho dalšího naleznete na oficiálním webu http://wc7.czechppm.cz


Panel uživatele
Krátké zprávy z PPM

{name}{name}

  • {text} {created_at}
  • {text} {created_at}

Reklama

Partneři Webu

PowerPlay Manager - Sport - Online Hry MyRacingCareer - online formule

Anketa

Dalším sportem na PPM bude házená. Těšíte se?
Celkem hlasovalo: 351